The Room 2

The Room 2 para iPad 1.0.2

Przerażająca gra logiczna na iPada

Zalety

  • Piekielnie trudna
  • Klimatyczna grafika
  • Przerażające efekty dźwiękowe
  • Wciągająca
  • Prosta w obsłudze

Wady

  • Nie warto jej powtarzać

Bardzo dobry
8

Tajemnica, która staje się wyzwaniem


Naszym celem jest oczywiście rozwiązanie szeregu zagadek, aż do finalnego odkrycia całej tajemnicy. Ogólnie chodzi o odnajdywanie kolejnych obiektów, które pozwolą nam odblokować lub zniszczyć rzeczy, czy też odkrycie odpowiedniego kodu lub wskazówki. The Room 2 jest równie angażujący, jak pierwsza odsłona. Gra irytuje i inspiruje jednocześnie. Jest wiele momentów, w których wydaje nam się, że już odkryliśmy rozwiązanie, a w rzeczywistości jesteśmy od niego jeszcze dalecy. Choć grywalność The Room 2 jest wysoka, to zapewne do gry nie powrócimy po pierwszym rozwiązaniu wszystkich zagadek. Prawdopodobnie przyjdzie nam czekać na The Room 3, aby znów znaleźć się w tym zagadkowym świecie.

Jak grać w The Room 2


Jeśli nigdy nie graliście w tego typu gry, to i tak łatwo rozpoczniecie swoją przygodę z The Room 2. Na początku gry znajdziecie krótki poradnik objaśniający podstawowe zasady, w razie problemów zawsze możecie do niego wrócić. Sam styl gry bazuje na gestach, które należy wykonywać na ekranie dotykowym. Musicie klikać na odpowiednie przedmioty, rozwiązywać pewne wzory i uważnie je interpretować. Dodatkowe wskazówki kryją się zawsze na ikonie u góry ekranu. A uwierzcie, będą wam one potrzebne.

Pod osłoną nocyThe Room 2 to przerażająca i tajemnicza gra dla iPada. Naszym celem jest rozwiązywanie kolejnych zagadek. Pierwsza część The Room okazała się wielkim przebojem na urządzenia z iOS.

Wyjdź z myśleniem poza pokój


The Room 2 zapewnia ten sam poziom grywalności, co pierwsza część. Tym razem jednak nasze zadania wychodzą poza oryginalny pokój. Musimy rozwiązywać kolejne problemy w wielu pomieszczeniach. W całą grę jest wpleciona fantastyczna opowieść, która koncentruje się wokół tajemniczego artefaktu, który musimy odzyskać i dostarczyć odpowiedniej osobie. Po całym domu plątają się notatki, które pozwalają nam zapoznać się z tą historią.

The Room 2 zapewnia niezwykłe doświadczenia i może wywoływać dreszcze, jeśli gracie samemu. Atmosferę podgrzewa fakt, że całość osadzona jest w ciemności. Efekty dźwiękowe potęgują dostania. Sama grafika 3D w The Room 2 jest naprawdę dobra. Wizualnie gra podobna jest do pierwszej części, ale nieco bardziej dopracowana.

Warto raz jeszcze odwiedzić pokój


The Room 2 to ciekawa i wciągająca gra logiczna, która pochłonie was na wiele godzin. Niestety, po jej przejściu raczej nie sięgniecie po nią ponownie.

The Room 2

Download

The Room 2 para iPad 1.0.2

Opinie użytkowników o The Room 2