The Room 2

The Room 2 for iPad 1.0.2

Przerażająca gra logiczna na iPada

Naszym celem jest oczywiście rozwiązanie szeregu zagadek, aż do finalnego odkrycia całej tajemnicy. Ogólnie chodzi o odnajdywanie kolejnych obiektów, które pozwolą nam odblokować lub zniszczyć rzeczy, czy też odkrycie odpowiedniego kodu lub wskazówki. The Room 2 jest równie angażujący, jak pierwsza odsłona. Gra irytuje i inspiruje jednocześnie. Jest wiele momentów, w których wydaje nam się, że już odkryliśmy rozwiązanie, a w rzeczywistości jesteśmy od niego jeszcze dalecy. Choć grywalność The Room 2 jest wysoka, to zapewne do gry nie powrócimy po pierwszym rozwiązaniu wszystkich zagadek. Prawdopodobnie przyjdzie nam czekać na The Room 3, aby znów znaleźć się w tym zagadkowym świecie. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Piekielnie trudna
  • Klimatyczna grafika
  • Przerażające efekty dźwiękowe
  • Wciągająca
  • Prosta w obsłudze

Wady

  • Nie warto jej powtarzać
Więcej

Bardzo dobry
8

Tajemnica, która staje się wyzwaniem

Naszym celem jest oczywiście rozwiązanie szeregu zagadek, aż do finalnego odkrycia całej tajemnicy. Ogólnie chodzi o odnajdywanie kolejnych obiektów, które pozwolą nam odblokować lub zniszczyć rzeczy, czy też odkrycie odpowiedniego kodu lub wskazówki. The Room 2 jest równie angażujący, jak pierwsza odsłona. Gra irytuje i inspiruje jednocześnie. Jest wiele momentów, w których wydaje nam się, że już odkryliśmy rozwiązanie, a w rzeczywistości jesteśmy od niego jeszcze dalecy. Choć grywalność The Room 2 jest wysoka, to zapewne do gry nie powrócimy po pierwszym rozwiązaniu wszystkich zagadek. Prawdopodobnie przyjdzie nam czekać na The Room 3, aby znów znaleźć się w tym zagadkowym świecie.

Jak grać w The Room 2

Jeśli nigdy nie graliście w tego typu gry, to i tak łatwo rozpoczniecie swoją przygodę z The Room 2. Na początku gry znajdziecie krótki poradnik objaśniający podstawowe zasady, w razie problemów zawsze możecie do niego wrócić. Sam styl gry bazuje na gestach, które należy wykonywać na ekranie dotykowym. Musicie klikać na odpowiednie przedmioty, rozwiązywać pewne wzory i uważnie je interpretować. Dodatkowe wskazówki kryją się zawsze na ikonie u góry ekranu. A uwierzcie, będą wam one potrzebne.

The Room 2

Download

The Room 2 for iPad 1.0.2